السلام عليک يا اباالحسن يا علی بن محمد ايها الهادی النقی يابن رسول الله

السلام عليک يا ابا محمد يا حسن بن علی ايها الزکی العسکری

اين جنايت دردناک را به حضور امام زمان تسليت عرض ميکنم.

                                       بسم الله الرحمن الرحيم
                                         انا لله و انا اليه راجعون
دست تبهكار و به خون آلوده‌ي جنايتكاران سيه‌دل، امروز فاجعه‌اي بزرگ آفريد و در تجاوز به حريم مقدسات ديني، مرتكب گناهي ديگر شد.

حرم مطهر حضرت امام هادي و حضرت امام عسكري عليهماالسلام مورد اهانت و تخريب قرار گرفت و داغي سنگين بر دل شيعيان و همه‌ي مسلمانان ارادتمند به اهل بيت عليهم السلام نهاد.

اين جنايت كه احتمالا عوامل اجرايي آن از متعصبان متحجر و مزدوران بدبخت و غافل انتخاب شده اند، بي‌شك به وسيله‌ي تصميم گيراني توطئه گر و با نيات خبيث شيطاني طراحي شده است.

اين يك جنايت سياسي است و سررشته‌ي آن را بايد در سازمانهاي اطلاعاتي اشغالگران عراق و صهيونيستها جستجو كرد. قدرتهاي سلطه‌گر كه اوضاع سياسي و اجتماعي عراق را با هدفهاي سيطره جويانه‌ي خود در تضاد مي‌بينند، نقشه‌هاي شومي در سر مي‌پرورانند كه تشديد ناامني و ايجاد اختلافهاي مذهبي از جمله ي آنهاست.

جنايت امروز در سامراء، برگ ديگري بر پرونده‌ي سيه كاريهاي اشغالگران عراق افزود. حرم مطهر حضرات عسكريين عليهماالسلام بار ديگر به همت عاشقانه‌ي ارادتمندان اهل بيت عليهم السلام، با شكوه‌تر از گذشته قامت خواهد افراشت ان‌شاء‌الله. ولي اين جنايت بر پيشاني دشمنان اسلام و مسلمين لكه‌ي سياه ديگري ثبت كرد كه تا مدتهاي مديد پاك نخواهد شد.

اينجانب ضمن تسليت به ساحت پيامبر مكرم اسلام صلي الله عليه و آله و به پيشگاه حضرت بقيه الله ارواحنا فداه، به خاطر اين حادثه‌ي فاجعه بار، به عموم شيعيان در سراسر جهان و به همه‌ي مسلمانان غيور و آگاه و ارادتمندان به خاندان مطهر رسول خدا عليه و عليهم السلام، تسليت عرض مي كنم و يك هفته در كشور عزاي عمومي اعلام مي‌نمايم.

لازم مي‌دانم موكدا از مردم عزادار در ايران و عراق و ساير نقاط جهان درخواست كنم كه از هرگونه عملي كه به تعارض و دشمني برادران مسلمان مي انجامد جدا پرهيز كنند. يقينا دستهايي در كار است كه شيعيان را به تعرض به مساجد و مكانهاي مورد احترام اهل سنت وادار كند.

هرگونه اقدامي در اين جهت كمك به مقاصد دشمنان اسلام و دشمنان ملتهاي مسلمان و شرعا حرام است.

والسلام علي عبادالله الصالحين
سيدعلي خامنه‌اي
‪ / ۳‬اسفند ماه / ‪۱۳۸۴‬

اللهم اکشف هذه الغمة عن هذه الامة بحضوره و عجل لنا ظهوره

/ 1 نظر / 17 بازدید
رضوان

سلام و عرض ادب . برگزاری همايش دانشجويی حمايت از محرومان (مهرباران) . با حضور گروههای دانشجويی جهادی و خيريه . ۱۳ تا ۱۵ اسفند دانشگاه تهران . همراه با برگزاری نمايشگاه دستاوردهای گروههای دانشجويی . افتتاح همايش روز شنبه ۱۳ اسفند ساعت ۱۷ با افتتاح نمايشگاه و بعد از آن برپایی شب شعر و خاطره مهرباران با حضور سهيل محمودی - عبدالجبار کاکايی - عبد الرحیم سعيدی راد - سید عباس سجادی و ..... از ساعت ۱۸ در دانشکده فنی دانشگاه تهران . تالار شهيد رجب بيگی . منتظر حضور شما و دوستانتان هستم و ممنون که به بقیه هم میخواهید خبر بدید . اطلاعات بيشتر :www.mehrbaran.persianblog.ir اگه سوالی بود در خدمتم . با سپاس .هاشم ورزی